Voor groep 8

Vmbo-onderwijs in Amsterdam Nieuw-West

Het Calvijn is een goede school voor vmbo-t, vmbo-gl, vmbo-k en vmbo-b. En een fijne school. Met leuke docenten die je helpen verder te komen. Stimulerend. Net wat je nodig hebt!

Ben je nieuwsgierig? Kom dan zeker even kijken op de open dag. Doe daar mee met de quiz en scoor je T-shirt! Of geef je op voor een kennismakingsmiddag. Hieronder vind je de info.

Heb je vragen? Bel 020 615 3409 of whatsapp met 06 25 770 436.

Open dagen

Woensdag 9 februari 16.00-19.00 uur
Woensdag 9 maart 16.00-19.00 uur (je kunt je dan meteen inschrijven)

Kom de sfeer proeven. We hebben een leuk programma voor jou. Met een rondleiding, sport, zorg&welzijn, iets lekkers, een proefles en een quiz om jouw T-shirt te scoren. Loop gewoon binnen.

De coronamaatregelen op die dag bepalen wat er mogelijk is. Op deze plek lees je de actuele informatie. Hou deze site dus goed in de gaten!
Als het nodig is, bieden we erbij ook een online open dag aan. De link om mee te doen vind je dan hier.

Kennismakingsmiddag voor groep 8’ers mét rondleiding

Maandag 14 februari 16.00-17.30 uur

We gaan je laten zien wat zo leuk is aan onze school. En hoe jij hier kunt scoren. En er is van alles om aan mee te doen. Aanrader! Dit is alleen voor leerlingen, niet voor ouders (sorry ouders).

Geef je vooraf op voor een kennismakingsmiddag, dan ben je zeker van een plekje     Hou je van sporten?

  Dat kan hier in een prachtige voetbalkooi op het dak. In onze megagrote sporthal. En in de Calvijn-Gymboxx vol uitdagende trainingsmaterialen. We zijn er trots op dat we dat hebben. Uniek voor Amsterdam!

  Jouw succesroute

  We willen dat je er alles uithaalt wat er voor jou inzit. Onze docenten helpen je hogerop te komen. Met praktisch onderwijs, veel aandacht en ondersteuning voor jou. Groei van basis- naar kaderniveau, of van kader- naar gemengd/theoretisch niveau. Hier kan dat!

  Scoren met je laptop

  Al onze leerlingen krijgen in leerjaar 1 een eigen Chromebook te leen. Dat is een snelle laptop waarmee jij kunt leren, leren werken, ontdekken en organiseren. Online kun je immers alles vinden, als je maar weet hoe. Het is heel leuk bovendien om op het wereldwijde web op ontdekkingstocht te gaan!

  Kennismakingsdag

  Als je straks bent geplaatst op het Calvijn College nodigen we je uit voor een kennismakingsdag in juni. Dan leer je je nieuwe klasgenoten en mentor al een beetje kennen. Je doet kennismakingsspellen en gaat op de foto met je nieuwe klas. Dat is een leuke dag!


  Zes korte video’s voor jou

  Onze leerlingen hebben filmpjes voor jullie opgenomen. Over de sfeer, de lessen, het sporten en de voetbalkooi, hoeveel huiswerk je krijgt, ons lichte gebouw en hoe aardig de docenten hier zijn. Die vind je hieronder. Elke video duurt ongeveer één minuut.

  Wil je meer weten over hoe je je moet aanmelden? Kijk dan onderaan deze pagina.

   

   

   

   

   

   


  Download hier onze brochure

  Klik op het plaatje en je kunt hem lezen of opslaan.

  Hou me op de hoogte

  Klik op deze link en laat je voornaam en e-mailadres achter. Dan houden we je op de hoogte en sturen we je de brochure digitaal. Ook als er aangescherpte coronabeperkingen komen, sturen we jullie snel een bericht.

  Telefonische advieslijn

  Elke donderdag in februari kunnen je ouders bellen naar 06 25 770 436. Van 16.00-20.00 uur zitten onze docenten steeds voor jullie klaar. Of stuur een whatsappje. Dat mag altijd.

  Online informatie-uur

  Op woensdag 16 februari 19.30-20.30 uur houden wij een online informatiebijeenkomst. De link vindt u die dag hier op de website. Welkom!

  Hoe meld je je aan?

  Heb jij een advies voor vmbo-theoretisch/GL, vmbo-kader of vmbo-basis? Dan mag je je aanmelden op onze school. Lees hier hoe. Als je schooladvies na de Cito-toets hoger uitvalt, houden wij daar uiteraard rekening mee.

  Ouders/verzorgers melden hun kind tussen maandag 7 en donderdag 17 maart 2022 tot 12.00 uur digitaal aan. Dat doet u via het ouderportaal van ELK, het Elektronisch Loket van de gemeente Amsterdam. De basisschool stuurt u een e-mail met alle gegevens die u nodig hebt. Kiezen jullie voor Calvijn College? Zet onze school dan op de eerste plaats!

  Hulp bij aanmelden?

  Beste ouders, vindt u de nieuwe digitale aanmeldprocedure van de gemeente Amsterdam een beetje lastig? Als uw zoon of dochter naar het Calvijn College wil, helpen wij u er graag mee. Bel alvast, dan maken we een afspraak om het samen te doen in de aanmeldweek (7-17 maart 2022 tot 12.00 uur).

  “Het is hier heel leuk. Meteen vanaf de eerste dag en alle dagen erna. Ik dacht dat docenten streng zouden zijn, maar ze zijn niet streng, gelukkig. Ze helpen me. En het huiswerk is ook niet zo moeilijk.”
  Rayan, 12 jaar

  “De overgang naar deze school ging heel goed. De juffen en meesters zijn aardig hier. De leerlingen zijn ook aardig. En de kantine is groot.”
  Rawae, 12 jaar

  “Ik heb al een hoop vrienden. Dit is een goede school, daar hebben mijn ouders op gelet. Maar het was vooral mijn keuze. Voordat het schooljaar begon, kregen we al een paar weken les in rekenen en begrijpend lezen. Dat was fijn om de school alvast te leren kennen.”
  Zahra, 12 jaar

  “Het is een leuke school. Gezellig. Het is wel anders dan ik vooraf had verwacht. Ze helpen je echt. Ze hebben hier ook een buddyproject om vooraf de hele school te bekijken en met de leraren praten. Ik werd door iemand met de tram opgehaald en weer thuisgebracht, zo wist ik meteen de route.”
  Hajar, 13 jaar

  “De lessen zijn leuk. Ik krijg ook Frans, dat vind ik ook leuk. Ze helpen me om goeie cijfers te halen en hoe ik moet leren. Calvijn is goed bereikbaar. Omdat de tram en de metro bijna voor de deur stoppen, ben ik er al in een kwartiertje of zo.”
  Salma, 13 jaar

  “Ik heb voor Calvijn gekozen omdat ik het leuk vind hier. Ik heb zelf kader. Het leek me wel een leuke school en dat is het ook. Ik heb veel vrienden op deze school en een aardige mentor. Dat vind ik fijn.”
  Angelo, 13 jaar

  “Ik wilde vooral naar deze school omdat ze heel veel met computers doen. Je krijgt zelfs je eigen Chromebook. En omdat ik graag voetbal en karate doe, ben ik vaak in de blauwe voetbalkooi en de fitness-Gymboxx.”
  Ismael, 12 jaar